1989'dan bu yana aynı heyecanla…

Su, Doğalgaz Tesisatı ve Elektrik İşleri

Doğalgaz tesisatı daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve ısıtıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenerek duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır. Ocak ve cihazlardan önce bulunan vana ve makaronlu Flex'lerinin montajlaması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılarak, sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla "U" manometre sayesinde test yapılır ve İgdaş randevusuna kadar beklenir. Bu alanda verdiğimiz hizmeler doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi vb. işlemlerdir.

Başlıca su tesisatı hizmetmiz temiz su ve pis su tesisatı bakım onarım ve yenilemeden oluşmaktadır. Ayrıca temiz su tesisatını sıcak su ve soğuk su tesisatına ayırma hizmeti vermekteyiz. Su tesisatı bakım onarım ve yenileme çalışmalarımız içerisinde şu hizmetler yer almaktadır:

Temiz su gideri bakım, onarım ve yenileme işlemleri, pis su tesisatı bakımı, yeni su tesisatı projesi hazırlama, uygulama işleri ve daha fazlası.

Kapalı mekan eskimiş elektik tesisatlarınızı yeniliyor, yeni tesisatlar çekiyoruz. Ev aydınlatması, dükkan vitrin dizaynı ve led spot dekorasyon gibi hizmetler vermekteyiz. Başlıca verdiğimiz hizmetler şunlardır:

Yeni elektrik projesi hazırlamak ve uygulamak, yeni elektrik hatları çekmek, eskimiş elektrik prizlerini yenilemek ve aklınıza gelebilecek tüm kapalı mekan elektrik tesisatlarını yapmaktayız.

Hayallerinize Bizimle Kavuşun

Fark Katın

Tüm Türkiye ve İstanbul'un Tüm İlçelerine Anahtar Teslimi; Ofis, Ev, Daire Dekorasyonu ve Komple Mutfak, Banyo Tadilat İşleri Hizmeti Vermekteyiz. Detaylar ve Sorularınız İçin İletişime Geçiniz.

HEMEN ARA